Дата публикации записи:

26 Ноябрь, 2013 в 17:00

Важливість білків для дитячого організму

Білки — це основний будівельний матеріал, з якого будуються нові клітини. Вони входять до складу антитіл, ферментів і гормонів, які забезпечують захисні сили організму і регулюють обмін речовин. Установлено, що в разі недостатнього надходження білка не тільки у дитини, але і в дорослого знижується стійкість до інфекцій, страждають процеси кровотворення та порушуються функції багатьох ферментів, що беруть участь у білковому обміні.

Можливо, я зараз повторю загально відоме, але мені, як ви пам’ятаєте, хочеться все тримати «на одній полиці» — для повноти картини. Тому пригадаємо з уроків біології, що існують білки тваринного (м’ясо, молоко, яйця) і рослинного (овочі, картопля, стручкові, зернові) походження.

Рослинні білки менш повноцінні, важче перетравлюються

і, відповідно, гірше засвоюються організмом. Проте продукти, в яких вони містяться, багаті на такі речовини, яких немає, наприклад, у м’ясі або рибі.

Тваринні білки забезпечують краще засвоєння рослинних білків. Тому від віку до віку передається поєднання в дитячій кулінарії круп’яних і овочевих страв із м’ясом, молоком, яйцями, рибою, сиром та іншими молочними продуктами. Наприклад, гречану кашу, що має дуже цінні поживні властивостями, але не містить деяких важливих амінокислот, уживають із молоком, яке усуває цей недолік.

Правильне співвідношення білків тваринного і рослинного походження:

  • для дітей від 1 до 3 років — 70-75 % тваринних;
  • для дошкільників — 60-65 % тваринних;
  • для школярів — 50-55 % тваринних.

«Хімічити» потрібно не тільки з рослинними та тваринними білками. Для того щоб і ті й ці добре засвоювалися та «якнайповніше використовувалися клітинами і тканинами дитячого організму», необхідно правильно їх поєднувати з вуглеводами та жирами.

Найсприятливішим уважається співвідношення, коли на 1 г білка доводиться 1 г жиру і 4 г вуглеводів. У тих випадках, коли дитині дають збільшену кількість жирів, різко знижується всмоктування білка в кишечнику.

І в той же час білками захоплюватися не можна, оскільки їх надлишок викликає у дітей розлад травлення і порушує обмін речовин, впливає на функцію нирок і підвищує схильність до алергічних захворювань. У дуже маленьких дітей надлишок білків при недостатній кількості води може викликати підвищення температури тіла (білкову лихоманку).

Потреба в білках у дітей неоднакова в різні вікові періоди.

Добова потреба білка:

  •  від 1 до 3 років — 53 г;
  •  від 3 до 7 років — 68 г.

Чесно кажучи, мені важко уявити молодих мам і бабусь із калькуляторами в руках, які скрупульозно обчислюють грами білків, вуглеводів і жирів. У мене ще збереглися реальні уявлення про те, як обтяжені жінки, які мають маленьких дітей. Зорієнтуватися в кулінарній математиці допоможуть таблиці, наприклад така.

Основні джерела білка (у 100 г продукту)

Продукт Вміст білка, г Продукт Вміст білка, г
М’ясо (яловичина) 18,9-20,2 Молоко 2,8
Печінка 18,7 Сир 14
М’ясо курки 18,2-20,8 Хліб житній 6,5
М’ясо кролика 20,7 Хліб пшеничний 8,1
Риба 17,5 Квасоля 22,3
Яйце куряче 12,7 Горох 23
Сир російський 23,4 Гречана крупа 11,3