Дата публикации записи:

21 Ноябрь, 2013 в 14:49

Дитину закачує в машині

Ми живемо за містом, і щодня доводиться їздити досить багато. Вожу трирічну дочку в дитячий садок, а її дуже сильно закачує в машині. Якщо я сиджу за кермом, мені важко її відволікати і багато з нею розмовляти. Коли це закачування мине і які існують способи, щоб хоч трохи полегшити стан дитини?

Багатьом батькам відомий цей дитячий стан, коли малюка нудить, він стає млявим і блідим, блює й вередує. Дітей закачує не тільки в машині, але навіть тоді, коли вони гойдаються на гойдалках. Стверджувати з точністю, що цей стан мине до певного віку досить складно, адже є чимало людей, яких закачує все життя. Повністю уникнути закачування важко, але допомогти дитині і полегшити стан, можна.

У салоні машини ніколи не повинно бути дуже задушливо, тому намагайтеся не вмикати підігрів на повну потужність і залишайте прочиненим вікно, щоб постійно був потік свіжого повітря. Обираючи маршрут, віддавайте перевагу тим дорогам, де є найменша імовірність потрапити у дорожній затор чи густу хмару вихлопних газів.

Спостерігайте за дитиною. Можливо, ви помітите деякі особливості в її стані. Наприклад, є діти, яких закачує тільки вранці. Тоді ви зможете пристосуватися і перенести свої тривалі поїздки на денний або вечірній час. Іноді малюків більше закачує після жирної, тривкої їжі. Знаючи, що вам треба їхати, не перегодовуйте дитину і дайте їй нежирну їжу. Візьміть із собою в дорогу цитрусові, наприклад, мандаринку або апельсин. Їх можна дати малюкові при перших проявах закачування. Деяким дітям допомагають льодяники або жувальна гумка.

Частіше зупиняйтеся в дорозі. Хай дитина вийде з машини, подихає свіжим повітрям, порухається. Не панікуйте, поводьтеся спокійно. Не сваріть дитину, якщо її все-таки знудило. Повірте, що малюк переживає свій стан значно гостріше, ніж ви.