Дата публикации записи:

21 Ноябрь, 2013 в 14:53

Дочка дуже перебірлива щодо одягу

Дочці трохи більше п’яти років. У нас проблема: вранці потрібно швидко в садочок збиратися, а вона вередує: це не одягну, плаття дуже коротке, шапка некрасива, черевики мені не подобаються. І взагалі вона завжди дуже прискіпливо вибирає одяг, хоча одягатися і прибиратися любить. Може, мені потрібно бути з нею суворішою і не дозволяти командувати? У мене в дитинстві було по-іншому — що дали, те й носи.

Часи, звичайно, дуже змінилися, і порівнювати батьків і сьогоднішніх дітей дуже складно. Раніше, дійсно, вибору в одязі практично не було унаслідок тотального дефіциту. Зараз у дітей багато красивого стильного одягу. І батьки із задоволенням балують своїх малюків, тому що хочуть, щоб вони мали привабливий вигляд.

Малюкам же взагалі властива любов до вбрання. Вони люблять міряти нові дрібнички, походити в маминому, хоча й дуже великому, але такому красивому вбранні. Хоча зустрічається і така дітвора, якій все одно, що на них одягнуте.

Дочка  перебірлива щодо одягу Швидше за все, ви даєте дитині не так багато свободи, як їй необхідно. Нічого страшного не трапиться, якщо ви запропонуєте дочці самій підібрати собі одяг до завтрашнього дня або для походу в гості. Шоппінг, судячи з усього, вам теж краще робити разом із дочкою. Можливо, у неї вже почав формуватися свій смак, і немає нічого негожого, якщо вибір вона зробить сама.

Щоб не втрачати час вранці, привчіть дочку складати одяг увечері. Тоді у вас буде менше конфліктів. А ще можете навчити дівчинку малювати ляльок і одяг до них. Ось де дівчатка чудово можуть реалізувати свою пристрасть до одягання. Або разом із нею шийте вбрання справжнім лялькам.

Якщо ж ви вирішите вчинити за принципом «що дали, те й носи», то цілком імовірно, незабаром ви долатимете прояви індивідуальності вашої дитини, а тоді конфліктів вам точно не уникнути.