Дата публикации записи:

21 Ноябрь, 2013 в 14:47

Дочка називає бабусю мамою

Ми живемо разом із батьками. Моя дворічна дочка останнім часом називає бабусю мамою. Напевно, це тому, що я дуже багато працюю.

Чи потрібно з дитиною поговорити, виправляти її?

Що ж, таке іноді трапляється, коли діти дуже багато часу проводять із бабусею. Бабусь взагалі іноді називають просто на ім’я — Галя, Наталя, без слова «бабуся». Іноді батьки взагалі практикують тривале проживання дітей у родині бабусі. Наприклад, протягом робочого тижня дитина перебуває у бабусі, а у вихідні — вдома. До бабусь люблять «закинути» дитя на канікули або вихідні, так що дивуватися тут не доводиться. Іноді бабуся виявляється малюкові значно ближчою, ніж рідна мама. І звинувачувати дитину в такій ситуації не можна, вона просто говорить те, що відчуває.

Вам сьогодні необхідно замислитися, а чи така важлива ваша робота, чи повинні ви приділяти їй так багато свого часу і позбавляти дитину нормального материнського тепла і спілкування. Адже ви будете позбавлені такого щастя, як побачити, як випаде перший зуб, з’явиться дитяча любов, малятко одержить свою першу п’ятірку. Спробуйте переглянути свої життєві пріоритети, і тоді все стане на свої місця, і бабуся буде бабусею, а мама — мамою. Хоча я зовсім не закликаю вас відмовитися від допомоги бабусь і дідусів. Вона дуже важлива і потрібна для всіх трьох сторін: і для дитини, і для вас, і для бабусі з дідусем.