Дата публикации записи:

21 Ноябрь, 2013 в 14:13

Коли можна іти в гості з малюком?

Нашому синочку вже виповнилося два місяці. Ми з чоловіком прихильники активного способу життя: до народження малюка ми ходили в гості, на дискотеки, у нас своя дружня компанія. А останні місяці вагітності і після народження сина ми увесь час перебуваємо вдома, і я вже зовсім знудилася без товариства. Наші батьки вважають, що дитину нема чого брати туди, де шумно і можна підчепити інфекцію. Скажіть, коли можна «виходити в люди» з дитиною?

Колись давно я була за кордоном, і мене вразила кількість туристів із дуже маленькими дітьми. Немовлята дво-тримісячного віку висіли у мам і тат у рюкзачках і здійснювали мандрівку із перельотом у літаку і походом по історичних місцях. Батьки ніяк не виявляли свого хвилювання, просто займалися своїми справами. Мами годували дитину груддю чи з пляшечки. Тоді мені така поведінка видалася блюзнірською. Як так можна, малюк ще й голівку самостійно тримати не може, туристичний маршрут і для дорослого складний, спека неможлива, а ці жахливі батьки дитину за собою тягають. Нині я сприймаю усе це дещо по-іншому.

Якщо вам хочеться сходити в гості з малюком, і ви знаєте, що там не будуть палити у приміщенні і дуже галасувати, тоді вам можна вийти в люди. Зрозуміло, що ресторани і дискотеки — не найкраще місце для немовляти. Дим і гучна музика не будуть корисними вашому малюкові. Тут вже краще звернутися по допомогу до бабусь і дідусів, щоб вони хоча б раз на два тижні відпускали вас погуляти.

Але й засиджуватися вдома зовсім не потрібно. Можете поєднати приємне з корисним. Наприклад, іноді зустрічатися з друзями у парку, коли ви гуляєте з дитиною. Можна запросити гостей до себе в такий час, коли малюк спить або, навпаки, не спить. Удома вам все-таки буде легше. І не нервуйтеся, такі труднощі дуже швидко закінчаться, бо ваш синочок підросте.