Дата публикации записи:

26 Ноябрь, 2013 в 16:48

Молоко й молочні продукти

Молока на добу необхідно:

  •  дітям від 1 до 3 років — 700 г (для пиття і приготування їжі);
  •  дітям від 3 до 5 років — 600 г.

Частину молока можна замінювати кефіром, кислим молоком та йогуртом. Обмежують молоко дуже угодованим дітям, й також дітям з яскраво вираженим рахітом і спазмофілією, схильним до недокрів’я і кишкових розладів.

Крім того, погана засвоюваність молока (лактозна недостатність) може розвинутися у дітей під час різних інфекційно-запальних кишкових захворювань, алергічних захворювань тонкої кишки, й також під впливом деяких медикаментів. Якщо через годину-півтори після вживання молочної їжі з’являється біль, здуття, бурчання в животі, нудота і слабкість, це означає, що ми маємо справу з лактозною недостатністю. Випорожнення частішає, набуває кислого запаху. У цьому випадку використовують безмолочну дієту: дають дитині молочні продукти в обмеженій кількості, віддаючи перевагу молочнокислим продуктам, в яких кількість молочного цукру знижена.

Таким же, як і молочнокислі продукти, що легко засвоюються, визнаний сир. Найбільш концентрованим білково-жировим продуктом є твердий сир. Він багатий на сполуки кальцію і фосфору, що легко засвоюються організмом.

Вершкове масло — основний жировий продукт у харчуванні дітей, починаючи з 5-го місяця, воно ж — основне «сховище» вітаміну А. Його найкраще використовувати або на бутерброди, або заправляючи ним страви безпосередньо під час вживання, не піддаючи тепловій обробці, оскільки воно втрачає низку своїх корисних властивостей.