Дата публикации записи:

26 Ноябрь, 2013 в 16:57

Навіщо потрібні жири

Жири — одне з головних джерел енергії. Вони мають велике значення для зростання і розвитку дитини, зміцнення її захисних сил, є основою для формування клітин та клітинних структур; входять до складу тканин і, зокрема, нервової системи; впливають на стан серцево-судинної системи; беруть участь у синтезі гормонів, в утворенні жовчних кислот; містять вітаміни, що розчиняються в жирах (A, D, E і K). Крім того, це єдині джерела незамінних жирних кислот — лінолевої та альфа-лінолевої.

Потреба в жирах теж залежить від віку. Наприклад, у перші місяці життя вона вдвічі більше, ніж у білках, потім поступово знижується, і у дітей 1 року та старше стає приблизно такою, як і потреба в білках.

Добова потреба в жирах:

  • від 1 до 3 років — 53 г;
  • від 3-7 років — 68 г.

Найбільшою цінністю і легким перетравленням відзначаються молочні жири, що містяться в коров’ячому маслі, молоці та молочних продуктах, й також жири, що містяться в яєчних жовтках.

Свиняче сало, на якому люблять готувати деякі господині, важко перетравлюється, і його можна давати дітям тільки після досягнення віку 2-3 років. У ранньому ж віці доцільно вживати різні сорти олії. Будь-яку з них потрібно вводити до раціону акуратно і поступово, оскільки в наш «алергічний» час у деяких дорослих, і тим більше дітей, олія, й також маргарин викликають шлунково-кишкові розлади.

Рослинні жири містять незамінні ненасичені жирні кислоти (особливо багаті на них соняшникова, кукурудзяна і горіхова олія), але вони менш повноцінні, ніж тваринного походження. Їхня цінність зумовлена вмістом фосфатидів (лецитин), що значно впливають на діяльність печінки, стан нервової тканини. Рослинних жирів повинно бути в харчовому раціоні не більше ніж 25 % від усіх жирів, що одержує дитина.

«Навіщо такі подробиці? — запитає «нелюбитель хімії». — Чом би відразу не навести зразок меню?» А ось навіщо. Припустімо, що у вашої дитини алергія на жовток. Ви починаєте страждати з приводу того, що вимушені позбавляти ваше чадо чогось необхідного і важливого. Але якщо ви знаєте, що на лецитин багаті не тільки яйця й молочні продукти, але й гречана крупа, зелений горошок, то перейматися ви будете значно менше, й гречану кашу варитимете частіше.

У харчовому раціоні дітей небажаний надлишок жирів, оскільки в цьому випадку ослаблюється збудливість кори головного мозку, порушується засвоєння білка, пригнічується секреція травних залоз, знижується опірність організму. Наприклад, надлишок вершкового масла порушує перетравлення їжі в шлунка, діти втрачають апетит, погано засвоюють білки м’яса та інших продуктів, й це в свою чергу, як ви розумієте, несприятливо відображається на їх розвитку. Брак жирів у харчуванні протягом тривалого часу несприятливо відображається на опірності організму щодо різних інфекцій. Отже у нас із вами виходить як у казці: праворуч підеш — коня втратиш, ліворуч підеш — утратиш власну голову. Залишається щось середнє: постійно використовувати цю голову, щоб утримувати необхідну «продуктову рівновагу». Знову ви скажете, що це неможливо? Це цілком реально, якщо ви хоч би приблизно знаєте вміст жиру в продуктах і вікові норми.

Вам допоможе таблиця, що наведена нижче.

Вміст жиру в 100 г продукту

Продукт Вміст жиру, г Продукт Вміст жиру, г
Масло Вершкове 82,5 Сало (шпик) 92,8
Сметана 10 % жирності 10 Олія соняшникова 99,9
Сметана 20 % жирності 20 Олія кукурудзяна 99,9
Сир жирний 18 Олія бавовняна 99,9
Сирки 23 Олія соєва 99,9

Але навіть якщо під рукою немає таблиці, ви все ж можете контролювати хоч би приблизно необхідний баланс у харчуванні. Сьогодні на всіх упаковках сумлінні виробники зазначають вміст (або співвідношення) у своєму продукті жирів, білків, вуглеводів, вітамінів і калорій. Це також непоганий орієнтир. У будь-якому разі, якщо ви візьмете в руки будь-яку упаковку, наприклад, майонезу, і прочитаєте на етикетці склад, то навряд чи засмачуватимете їм все, що готуєте своїй дитині.

Я чомусь згадала про майонез, оскільки чула неодноразово від деяких бабусь, що всі страви їхні внуки з’їдають «на ура», якщо вони приправлені майонезом. Не варто таким чином псувати майбутнє своєму нащадкові. Це не тільки прямий шлях до ожиріння, але ще й до захворювань печінки.