Дата публикации записи:

20 Март, 2014 в 23:26

Симптоми сексуального насильства

Батькам досить важко побачити ці симптоми, тому що вони підсвідомо бояться підтвердження своєї здогадки. Якщо замкнутість і депресія, потреба в усамітненні поєднуються з нижчезазначеними стилями поведінки, то це і є симптоми насильства, про яке ваша донька не зважилася вам розповісти. Навіть якщо це прозріння настане у вас не відразу після того, що трапилося, зверніться до фахівця, який би допоміг дівчині впоратися з психологічною травмою, що може вплинути на все її життя.

  • Дівчинка явно недооцінює можливість виникнення ризикованих ситуацій. Вона вважає, що найгірше з нею вже трапилося, гірше вже не буде, а тому вона їде сама в нічній електричці, йде по тих доріжках парку, де зазвичай люди відсутні; не замислюючись, сідає в приватну машину, якщо їй потрібно кудись терміново поїхати. Нерідко вона сама провокує ситуацію, неначе бажаючи себе покарати, і знов стає жертвою насильства.
  •  Оскільки дорослі не змогли її захистити, вона не реагує ні на їхні нотації, ні на вказівки, ні на засудження, через те, що перестала їм довіряти. Батькам потрібно шукати інші способи спілкування з донькою, щоб знов заслужити її довіру.
  • Нерозбірлива у виборі чоловіка. Їй достатньо, щоб чоловік поставився до неї добре.
  • Оскільки в душі вважає себе брудною та другорядною, не вміє постояти за себе, щоб захистити свої права — на гідну зарплату (погоджується на будь-яку), на нормований робочий день (погоджується працювати по 10-12 годин на добу, не вимагаючи надбавки до платні) тощо.

Сумним наслідком нещастя, що сталося, стає те, що дівчинка проектує те, що трапилося з нею, на всі сфери життя. Таким чином поводяться «вічні жертви». Тому я і почала розмову з поради звернутися до фахівця і «вилікувати» минуле доньки, щоб забезпечити їй гідне майбутнє.