Дата публикации записи:

21 Ноябрь, 2013 в 14:27

Син закохався у дівчинку

Мій шестирічний син закохався у дівчинку. Причому сталося це якось зовсім несподівано і по-дорослому. Ми навіть не знаємо, як на це реагувати, оскільки він дуже хвилюється, коли її не бачить, нервується, якщо дівчинка з ним не хоче гратися. Хочеться йому якось допомогти, порадьте, як вчинити.

Дитячі симпатії, назвемо це так, доволі поширене явище. Зверніть увагу, що у групі дітей малюки обирають не всіх, а лише тих, хто їм симпатизує, з ким їм приємно гратися. І якщо у три-чотири роки діти спілкуються за принципом — гратися з тобою цікаво, то в шість-сім років уже можуть виникати симпатії між хлопчиками та дівчатками. Називати це великим коханням поки що не треба. Такі відносини дуже корисні для дітей. Вони вчать бути уважними до оточуючих, робити їм подарунки, говорити добрі слова. От і спробуйте навчити свого малюка усіх таємниць людських відносин поки що в такому маленькому масштабі. Добре, якщо мама дівчинки теж розуміє усю важливість і глибину дитячих хвилювань, пояснює доньці, що неувага і грубощі можуть вразити почуття іншої людини.

Якщо ж хтось із дітей не відповідає навзаєм, то краще забезпечити своїй дитині достатньо широке коло спілкування, щоб вона не «застрягла» на цих відносинах.