Дата публикации записи:

7 Май, 2014 в 16:39

У дочки народилась дитина

Якщо ви хочете, щоб ваша донька стала хорошою матір’ю, не намагайтеся позбавити її від труднощів спілкування з первістком, не нав’язуйте свою допомогу, коли в домі є батько малюка.

Сьогодні дуже багато курсів і шкіл для майбутніх батьків. Намагайтеся переконати свою дочку та її чоловіка відвідувати такі заняття — до молодого тата раніше прийдуть усвідомлення своїх батьківських обов’язків і любов до малюка. Разом із дружиною він навчиться сповивати немовля, тримати його голівку під час купання, та хіба мало ситуацій, коли може знадобитися допомога тата! Загальні турботи з догляду за малюком і його виховання зміцнять сім’ю вашої доньки, а вам не доведеться хвилюватися, чи правильно молоді батьки «управляються» з немовлям.

Зрозуміло, що плач дитини нікого не залишає байдужим, але не варто бігти стрімголов до немовляти, якщо поряд з ним його батьки. Зрозуміло, що донька недосвідчена і що їй не завжди може бути зрозуміла причина плачу, але домовтеся з нею про те, що вона сама попросить вас про допомогу, якщо не зможе з чимось упоратися. Якщо ж ви схоплюватиметесь від кожного крику дитини, контролюватимете дочку і запитуватимете її при цьому, «чому дитина так довго плаче», то замість того, щоб думати про малюка, вона нервуватиме, чекаючи вашого приходу і «допиту з пристрастю» щодо причин дитячого плачу.

Ви повинні всіляко підтримувати в неї упевненість в тому, що вона спроможна це зробити, що вона — прекрасна мати, і з малюком все буде в порядку.

Коли дитина підросте, прагніть поводитися так, щоб в її очах пріоритет матері був над усе. Ми з вами вже говорили про важкий період — підлітковий вік. Якщо ви у присутності дитини робитимете зауваження її матері, відмінятимете її рішення, то тим самим ви «підкладете бомбу» під її авторитет і нормальні взаємини з дитиною і практично зведете нанівець можливість підтримання дисципліни в перехідному віці.