Дата публикации записи:

21 Ноябрь, 2013 в 14:09

Чоловік вимагає до себе уваги

У мене запитання більше не про дитину, а про чоловіка. Чоловік дуже хотів малюка, але тепер, коли у нас народився син і у мене клопоту під саму зав’язку, чоловік сам почав поводитися, як дитина. Він ображається, якщо я щось забуду для нього зробити, бундючиться, якщо я більше розмовляю з сином, а не з ним. При цьому він з ранку до вечора на роботі, мені допомагати нікому, от я до вечора й утомлююсь. Мені, здається, якщо так і далі буде, то ми просто розлучимося. Як пояснити чоловікові, що я його безмежно кохаю, але дуже втомлююся, і йому треба просто трохи почекати, доки син хоча б трішечки підросте?

Чим старшим ставатиме малюк, тим легше буде батькам. Це вам скаже багато мам, котрі через це пройшли. На самому початку, коли дитина тільки-но народилася, мама і тато не висипаються, вони ще не звикли до нових обов’язків, нового режиму дня. Ближче до трьох місяців усе

більш-менш налагоджується, з’являється трохи вільного часу. Так що легше обов’язково буде, причому дуже швидко.

Деякі новітні батьки, навіть ті, які дуже хотіли дитину, виявляються не зовсім готовими до нової ролі. І справа тут не в нових обов’язках і труднощах. Просто чоловік дуже болісно реагує на відсутність тієї уваги дружини, яка раніше належала лише йому, а тепер майже цілковито присвячене малюкові.

Поговоріть з чоловіком, поясніть йому свої труднощі. Можливо, він вас почує. А краще спробуйте подивитися на свою ситуацію з боку. Ви — щаслива жінка, дружина і мати. У вас є чоловік і дитина. Вам просто не вистачає сили, щоб усе встигнути. Спробуйте перебудувати свій день так, щоб більше відпочивати. Може, є такі домашні обов’язки, які можна доручити помічникам? Наприклад, здати білизну у пральню, не прасувати якісь речі, іноді скористатися одноразовим посудом. Обов’язково відпочивайте вдень, можна .лягти спати тоді, коли спить малюк. Тоді увечері ви зустрінете свого чоловіка з роботи не такою втомленою і роздратованою.

Не ображайтеся на чоловіка, його «ревнощі» незабаром минуть, адже малюк буде підростати і тішити його новими словами і посмішками.