Дата публикации записи:

21 Ноябрь, 2013 в 13:57

Як полегшити дитині авіапереліт?

Ми незабаром збираємося у мандрівку разом із малюком. Йому зараз сім місяців. Ми будемо летіти літаком приблизно три з половиною години. Я дуже хвилююся, як дитина перенесе політ. Може, є якісь правила: як полегшити малюкові час у польоті, адже відволікти у такому віці надовго дуже складно.

Як уникнути проблем і розважити маля під час польоту? Адже іноді перельоти можуть тривати і довше, ніж три години. Що ж, варто продумати і передбачити усе заздалегідь. По-перше, їжа. Якщо ви не годуєте малюка груддю, то беріть усе із собою в уже готовому вигляді у термосі, адже умов для того, щоб підігріти їжу, може не бути, або малюк може захотіти їсти у приміщенні аеропорту. Обов’язково візьміть із собою запас води і памперсів. Буває так, що час вильоту затримується і чекати доведеться значно довше, ніж ви розраховували.

Будьте готові до того, що три з половиною години — це лише час перельоту. А шлях до аеропорту, очікування і проходження митниць заберуть у вас ще стільки ж часу.

Одягайте малюка так, щоб вам зручно було зняти з нього одяг, якщо раптом стане дуже жарко, або, навпаки, одягти, якщо ви відчуєте, що стало прохолодно. Із собою візьміть кілька улюблених іграшок дитини. Їх ви будете періодично змінювати, відволікаючи дитя, якщо воно буде вередувати чи непокоїтися.

Гуркіт літака, незвичайна атмосфера, незвичні відчуття у вухах можуть знервувати малюка. Потримайте його на руках. Після зльоту у літаках дозволяється вставати і ходити по проходах. Походіть із дитиною, роздивіться салон. Не варто сидіти на одному місці, краще увесь час змінювати своє положення. Якщо під час польоту ви відчуєте, що у вас заклало вуха, це означає, що малюк може відчувати те саме. Дайте йому ковтнути трохи водички, щоб він міг виконати ковтальні рухи і позбутися дискомфорту.

Якщо малюк захоче, покладіть його трохи поспати: так час промайне швидше. І спробуйте не хвилюватися під час польоту, оскільки ваше хвилювання може передатися малюкові.