Дата публикации записи:

21 Ноябрь, 2013 в 15:11

Дитина не хоче робити зарядку

У нас проблема із зарядкою. Ніяк не виходить умовити мою трирічну донечку вранці робити вправи, вона просто відмовляється і тікає. Примушувати теж не виходить: вона говорить мені: «Сама роби!». А зарядка нам дуже необхідна, тому що у дитини є ортопедичні проблеми, і лікар рекомендував нам виконувати спеціальний комплекс вправ. Як мені все-таки примусити доньку робити зарядку?

Як я зрозуміла з вашого питання, не дуже важливо, коли вправи будуть виконані — вранці чи вдень, важливо, щоб дитина їх робила регулярно? Тоді спробуйте змінити час: хай гімнастика у вас за розкладом буде не вранці, а вдень. До речі, вранці дуже багато дітей вередують і відмовляються будь-що робити. Виберіть такий час, коли у вашої доньки настає найбільш активний період. Це може бути час до обіду або після тихої години. Не треба брати час після їди і безпосередньо перед сном.

У три роки привабити дитину можна тільки грою. От і пограйте з дочкою «в зоопарк», де ви виконуватимете ролі всіляких звіряток. Сьогодні ви робитимете вправи, як кішечки, завтра — як ведмедики і так далі. Причому, буде добре, якщо при цьому звучатиме весела, завзята музика.

Робіть гімнастику разом із дитиною. Адже ваш особистий приклад буде дуже заразливим. А якщо ви просто стоятимете поряд і будете монотонно рахувати, будьте певні, що успіху ви не досягнете.

Можете знайти відповідну дитячу спортивну групу, куди ви будете водити дитину. В компанії однолітків можуть відбуватися справжні дива. Куди й зникають забаганки, коли хочеться робити разом з усіма!