Дата публикации записи:

21 Ноябрь, 2013 в 14:30

Дитина не хоче самостійно одягатися

Ніяк не можу навчити свого трирічного синочка самостійно одягатися. І шнурки «приборкати» у нього не виходить, і ґудзики не слухаються, і штанці не одягаються. І так і сяк намагалися — нічого не виходить. Що нам робити, і далі самим його одягати?

Спробуйте перетворити одягання на веселу гру. Для початку займемося шнурками. Знайдеться у вас вдома пара татових старих кросівок? Вимийте їх і втягніть шнурки якомога яскравіші. От і буде гарний тренажер для пальчиків. Будемо разом затягувати шнурки. На яке-небудь сімейне свято можна навіть таке змагання влаштувати — хто швидше зав’яже шнурки.

Тепер ґудзички. Починайте навчати із ґудзиків якомога більших, з ними буде легше впоратися дитячим ручкам, потім поступово переходьте до застібання ґудзиків меншого розміру. Нехай у малюка буде своя дитяча ложка для взуття, тоді і взуття буде легше взуватися. А ще можна погратися у переодягання. Зберіть різний одяг — татові штани, мамин капелюшок, усе, що у вас є у шафі, і починайте прибиратися — у кого костюм буде найсмішнішим, той і переміг! Поступово дрібні м’язи рук малюка будуть розвиватися, й одягання вже не буде такою прикрою справою.