Дата публикации записи:

21 Ноябрь, 2013 в 14:35

Дитина ніяк не звикне до нового дитячого садка

Порадьте, як поводитися в ситуації, що склалася. Нещодавно ми перевели дитину (синові 4,5 роки) в інший дитячий садок, оскільки переїхали на нову квартиру. Тепер кожного ранку сльози, в тиху годину вихователі його не можуть вкласти спати, й увесь день він ходить сумний. Увечері вдома він проситься назад у старий дитячий садочок до «своїх хлопців».

Зараз у вашої дитини відбувається процес адаптації до нових умов. Для того, щоб малюк звик, потрібен якийсь час, від трьох до п’яти-шес-ти тижнів, адже у новому садочку з’явилися нові вихователі, нові діти, з якими йому доводиться налаштовувати відносини.

Швидше за все, ваш малюк хвилюється і не може сам впоратися із цим хвилюванням. Тому саме зараз йому дуже потрібна ваша підтримка. Більше розпитуйте його про те, що сьогодні було в дитячому садку. Не гарячкуйте і не гнівайтеся на дитину, якщо вона вередує. Ви повинні розуміти, що така ситуація, коли малюк змінив звичну для нього, затишну обстановку старого садка на абсолютно нову, яку сприймає як ворожу, є стресовою для дитини. Можливо, свої відчуття дитина ще не може передати словами, але ви повинні допомогти і прийняти малюка таким, яким він є.