Дата публикации записи:

21 Ноябрь, 2013 в 14:17

Дитини здригається від гучних звуків

Нашому малюкові три тижні. Я помітила, що він став дуже здригатися від гучних звуків. Що це таке?Може, ми його чимось налякали?

Ні, ви нічим не налякали свого малюка. Просто саме у віці двох-трьох тижнів ваша дитина починає сприймати довколишні звуки більш чітко. Уже в один-три місяці малюк повертає голівку до джерела звуку. Коли він чує людське мовлення, то починає рухатися в такт словам. Непокоїтися батькам слід саме тоді, коли вони помічають, що дитина ніяк не реагує на звуки. Саме на цей факт звертають увагу медики, визначаючи, чи все добре у малюка зі слухом. І якщо у два-три тижні ви не помічаєте ніякої реакції дитини на гучні звуки, обов’язково зверніться до лікаря.

Деякі мами, наслухавшись і начитавшись усіляких матеріалів, запитують, чи не може бути така поведінка дитини свідченням перших проявів рахіту. Справді, з-поміж симптомів цього захворювання є і здригання дитини при гучних звуках, щоправда, перші ознаки рахіту можуть відзначатися не в два-три тижні, а у віці двох-трьох місяців. Проте такий діагноз вам може визначити лише лікар.