Дата публикации записи:

21 Ноябрь, 2013 в 14:22

Дитину не тішать іграшки

На п’ятиліття моїй доньці подарували величезну кількість іграшок! Я пам’ятаю, як тішили мене ті рідкісні ляльки-ведмедики, яких мені дарували у моєму дитинстві. А от у доньки я радості особливої не помітила. Більш того, минуло кілька днів і майже всі подарунки (до речі, дуже недешеві) були забуті і покинуті. Що робити ?Може, іграшки треба ховати і давати по одній?

Ви самі й відповіли на своє запитання. «Рідкісні ляльки-ведмедики» були для вас справжнім святом саме тому, що іграшок було мало. Сьогодні ж картина дуже змінилася: іграшок дарують багато і не лише на свята. Дитина ще не може оцінити вартість іграшки, вона оцінює її з точки зору яскравості, новизни. Дитяча увага ще не може утримати велику кількість об’єктів, і тим більше з ними гратися. дптина і іграшкиОт і виходить, що іграшок багато, а дитина нудьгує. Іноді дорослі дарують дитині іграшки, не враховуючи вік малюка. Навіщо, наприклад, складний конструктор чи маленька лялька з убранням дитині трьох років?

Делікатно проведіть бесіду із родичами-знайомими, запрошуючи їх на дитячий день народження. Немає нічого осудного у тому, щоб розподілити подарунки між ними. Частину іграшок після свята, справді, можна заховати і потім міняти, коли вони дитині набриднуть. Інакше ставлення до іграшок буде дуже несерйозне: легкодоступне не дуже цінується. Краще, якщо нові іграшки будуть з’являтися лише на свята, приурочені до якоїсь яскравої події.