Дата публикации записи:

21 Ноябрь, 2013 в 14:35

Донька приходить до нас спати уночі

Наша п’ятирічна донька щоночі приходить до нас із чоловіком у ліжко.

Чоловік гнівається, а я не можу її вигнати. Я вже її і вкривала, думала, що, може, дочка розкривається, замерзає, тому приходить, але нічого не допомагає.

До певного віку, справді, абсолютно нормальним можна вважати те, що дитина спить з батьками. Дитині дуже потрібне таке нічне енергетичне підживлення. Але поступово малюк дорослішає, і такий «загальний» відпочинок утомлює не тільки маму й тата, але й його самого. Навіщо ж він приходить?

Іноді діти, прокидаючись уночі, переживають почуття страху і самотності, тому й шукають захисту у батьків. Так може трапитися один раз чи двічі і дуже швидко перерости в звичку. Деякі батьки вночі «проганяють» дитину від свого ліжка, відправляючи її назад в дитячу. Вихід із цієї ситуації може бути таким самим, як і в тих випадках, коли дитина не хоче засинати сама: приділіть їй більше уваги в повсякденному житті. Можливо, причини нічних блукань криються саме в дефіциті батьківської любові. Забезпечте дитину м’якими іграшками і зробіть дитячу кімнату і ліжечко привабливою для дитини. Тоді вам не доведеться поступатися своєю подушкою посеред ночі нічному мандрівнику.