Дата публикации записи:

21 Ноябрь, 2013 в 15:01

Дочка дуже любить батька

Дочка дуже любить батька. Мені іноді навіть починає здаватися, що я їй зовсім не потрібна. Ні, звичайно, коли у неї щось болить, вона голодна, тоді вона кличе мене. Але тато для неї — особливий. Вони з чоловіком можуть годинами бути разом і одне одному не набридають. Я не те, щоб ревную, але мені здається, що дитина повинна маму і тата любити однаково. Зараз дочці чотири з половиною роки, я думаю, що вона як стане підлітком, взагалі мене слухатися не буде. Чи як?

Тут відразу кілька питань прозвучало. Наприклад, дочка дуже любить батька (на думку мами). Все-таки, незрозуміло, що означає це «дуже». І що тут поганого, якщо у тата і дочки гарні відносини? Цілком зрозумілі відчуття мами, яка віддає дитині значно більше сили й часу (як правило), ніж тато, і при цьому дитина виявляє набагато більше тепла і любові саме до батька. Але ж тут немає нічого дивного. Мама з дитиною проводить більше часу і, крім того, що вона любить дитину і грається з нею, вона її ще й виховує, виявляє суворість, іноді карає.

Батьки сьогодні дуже багато працюють і найчастіше рідко бувають удома, тому для дітей вони завжди більш бажані для спілкування, ніж мами, які постійно перебувають удома або проводять із дитиною дуже багато часу. Тата частіше, ніж мами, ставляться до виховання досить недбало (відразу скажу, що це стосується не всіх батьків).

Але не завжди стосунки між батьком і дочкою складаються так гармонійно, як у вас в сім’ї. Багатьом жінкам доводиться багато працювати над своєю сім’єю перш, ніж відносини налагодяться. Тому спробуйте прийняти як позитивний момент гарні відносини між татом і дочкою і попрацювати над тим, щоб вони і вас прийняли в свою спілку. Створіть сімейну традицію: проводити вихідні разом. Це не завжди вдається жінці, оскільки у неї чимало домашньої роботи. Але саме в суботу або неділю намагайтеся приділити час сім’ї, сходіть куди-небудь утрьох або пограйте в якісь спільні ігри. Не критикуйте стосунки ваших близьких, не робіть ревнивих зауважень і вже, тим більше, ніколи не дорікайте дочці: я для тебе стільки роблю, а ти тата більше любиш.