Дата публикации записи:

19 Ноябрь, 2013 в 11:07

Як розвеселити дитину, яка плаче

Декілька ігор і занять для того, щоб розвеселити дитину, яка плаче. Ці ігри складно назвати розвивальними, але вони нагадають вам, як важливо вчасно подуріти, попустувати.

  • Нехай іграшки прийдуть заспокоїти вашу дитину. Нехай вони заговорять смішними голосами: хтось тоненьким, як пищання комара, хтось, навпаки, басом. Якщо іграшок поблизу не виявиться, пальці на вашій руці також можуть розпочати діалог.
  • Тримайте під рукою пляшечку з мильними бульбашками або повітряну кульку. Жодна дитина не зможе тривалий час плакати поблизу повітряної кульки!
  • Поставте малюка на стілець перед вікном і рахуйте з ним маши, Або кішок. Або вікна у сусідньому будинку. Як правило, щось цікаве за вікном завжди є.
  • Порожня банка з-під кави — відмінна іграшка. Ії можна катати, в неї можна ховати маленькі предмети та гриміти ними, її можна відкривати та закривати. Ще одна іграшка, що гіпнотизує, виготовляється із пластикової пляшечки, в яку наливається вода і насипається жменя дрібних обрізків тонкої фольги (наприклад, упаковки з-під морозива). Зрозуміло, таку пляшечку найкраще виготовити заздалегідь і тримати «на чорний день». Візьміть її із собою, коли йдете до поліклініки, достаньте в кабінеті лікаря, дайте дитині — і прийом відбудеться тихо і спокійно.
  • Візьміть шапочку дитини (або будь-який невеличкий предмет) і уявіть, що це телефонна трубка. А тепер «зателефонуйте» вашому малюкові, попросіть його до телефону та поцікавтесь, як його справи.
  • А ось ексклюзивна гра від нашого тата для малюка, який нудьгує. Малюк стрибає на дивані, а ви обережно кидаєте в нього невеличкою подушечкою таким чином, щоб він упав на попку. Звучить дещо жорстоко, але Олексій верещав від захвату. Наш тато називає це «виховання за системою ніндзя». Здадуться також усі види танців та ігор із дитиною на запліччі або на колінах.
  • Якщо ви маєте домашнє віцео — найкращий час, щоб його переглянути. Якщо ні, стане в нагоді і сімейний фотоальбом: «Тато, мама, я, знову я!» Зрештою знадобиться і старий журнал, хоча це не зовсім те.
  • Запропонуйте вашому малюкові послухати музику у навушниках. Заняття ідеально підходить для автомобільної поїздки або для очікування в черзі.