Дата публикации записи:

21 Ноябрь, 2013 в 15:07

Хто такі «діти-індиго?»

Часто доводиться чути вираз «діти-індиго». Мовляв, це такі особливі, дуже обдаровані діти, які навіть мають якийсь унікальний дар. Хто такі насправді ці «діти-індиго»? Може, у мене теж така дитина?

Звичайно «дітьми-індиго» називають усіх обдарованих дітей. У Великобританії їх називають «дітьми тисячоліття», у Франції — «тефлоновими дітьми». Чому ж виникла назва «діти-індиго»? Учені, які займалися вивченням паранормальних явищ, помітили, що аура у деяких дітей забарвлена в темно-синій колір, колір індиго. Але говорять про цих дітей не лише завдяки кольору аури. Як правило, це, насправді, дуже обдаровані діти, які здатні засвоювати значну кількість інформації, у них в ранньому дитинстві виявляються сильні лідерські якості, і сучасні підходи до виховання дітей на цих дітях дають збій, дуже вже по-доросло-му вони поводяться.

Головною особливістю дітей-індиго, на думку прихильників цієї теорії, є сильна інтуїція. І якщо звичайна дитина пізнає навколишній світ завдяки загальноприйнятому методу проб і помилок, то дитина-індиго робить це, використовуючи свою незвичайну інтуїцію.

Дітям-індиго приписують багато незвичайних здібностей: ясновидіння, читання думок на відстані, передача інформації на відстані у кілька тисяч кілометрів. Але що стосується науки офіційної, то їй ще тільки належить дати відповідь, чи є насправді такі діти, в чому причини їх феноменальної обдарованості і як саме їх навчати і виховувати.