Дата публикации записи:

21 Ноябрь, 2013 в 15:08

Чи повинна няня обіймати дитину?

Я була з дитиною вдома до трьох років, тепер запросили няню, а я вийшла на роботу. Наша няня — дуже гарна, добра жінка, замінила дитині бабусю, якої у нас немає. Вона з сином грається, читає йому, бігає разом із ним. Мені все подобається, але коли вона обіймає дитину, в мені прокидаються скажені ревнощі, і нічого не можу з собою зробити. Чи повинна няня обіймати дитину, чи краще, щоб вона тримала якусь дистанцію?

А як дитина реагує на обійми няні? Їй це подобається, вона тулилася до неї? Ви говорите про свої ревнощі, але ж ніяка няня маму дитині замінити не може, тому вам немає про що турбуватися. Швидше за все, ви просто звикли проводити немало часу з дитиною, сумуєте за нею, тому так і реагуєте.

Чи повинна няня обіймати дитинуНе варто позбавляти дитини тілесного контакту з дорослим, який до нього добре ставиться. Тим більше, ви самі говорите, що бабусі у вас немає. А нормальний тілесний контакт сприятиме налагодженню позитивних відносин дитини і няні. Тому буде краще, якщо ви не будете так гостро реагувати на подібні епізоди. Хочете, щоб дитина не віддалялася від вас? Присвячуйте їй якомога більше часу, гуляйте, грайтеся з нею.

Багато мам, навпаки, стурбовані тим, що няня не хоче вступати в тілесний контакт з їхніми дітьми, і від цього батькам здається, що вона не любить їх дитини і ставиться до роботи дуже формально. Мені здається, що вам просто пощастило з нянею і працювати вам потрібно передусім над собою.