Дата публикации записи:

21 Ноябрь, 2013 в 14:57

Чи потрібні дитині комп’ютерні ігри та Інтернет?

Мій чоловік — програміст, сидить за комп’ютером навіть уночі, а зараз і синочка почав привчати. Причому особливо й старатися не довелося, сину подобається грати в комп’ютерні ігри, чоловік йому в Інтернеті увесь час щось показує. Син у свої неповні п’ять років вже самостійно працює з мишкою, може сам увімкнути комп’ютер і запустити диск. Скільки можна часу дитині проводити за комп’ютером в такому віці і чи корисний дітям Інтернет?

Розумієте, через те, що ви розповісте чоловікові про шкоду комп’ютерів і їх вплив на несформовану дитячу психіку, навряд чи він перестане сам сидіти за комп’ютером і залучати до цього сина. Але подивитися, які саме ігри чоловік пропонує дитині, потрібно обов’язково. Добре, якщо це не-агресивні, розвиваючі, якісно зроблені іграшки, які допоможуть вашій дитині навчитися читати, рахувати, вивчити англійські слова. Але якщо це «стрілялки-страшилки», тоді спробуйте змінити репертуар, придбайте самі гарні ігри для дітей п’яти-шести років.

потрібні дитині комп’ютерні ігриЩо ж до Інтернету, то від нього багато як користі, так і шкоди. Наприклад, ні для кого не секрет, що спілкування в Інтернеті сьогодні багатьом людям часто починає замінювати живе спілкування. Не секрет і те, що в Інтернеті є досить велика кількість інформації, яка просто протипоказана вашому малюкові, тому що він ще малий. Але час іде, і сучасне життя диктує свої закони. Ви не зможете повністю захистити дитину від комп’ютера та Інтернету. Так вже краще навчіть її правильно використовувати ці ресурси. Знайдіть по-справжньому цікаві сайти для дітей, електронні бібліотеки дитячої літератури, розфарбовування, збірки аудіокниг. Хай недитячі сайти будуть закриті для вашої дитини — ось про це з чоловіком можна сміливо розмовляти. А час, який п’ятирічна дитина може проводити за комп’ютером, не повинен перевищувати 20 хвилин на день.