Дата публикации записи:

22 Ноябрь, 2013 в 13:21

Що робити, якщо друзі не прийшли до дитини на день народження?

Відзначали сину день народження — сім років. Він запросив своїх друзів, а вони не прийшли. Син дуже переживав, розплакався і сказав, що більше взагалі не хоче, щоб у нього був день народження. Що тепер робити, як його заспокоїти?

Мине час, і малюк трохи забуде образу, вона стане не такою гострою. Але на майбутнє все-таки краще, щоб уберегтися від подібної ситуації, організацію дитячого дня народження брати на себе дорослим. Мама повинна сама уточнити у мам друзів, чи прийдуть їхні діти на свято. Краще, якщо ви разом з сином приготуєте запрошення і узгодите час свята, зручний усім. Не варто залишати такі організаційні моменти дитині, вона ще дуже мала.

Якщо раптом так трапилося, що гості не змогли прийти, організовуйте свято, учасниками якого стануть родичі. Тобто рятувати ситуацію потрібно обов’язково. Про всяк випадок майте завжди в запасі який-не-будь варіант свята. Адже ви самі розумієте, що саме день народження малюки чекають з особливим нетерпінням, тому що це їх особисте свято. І коли щось не виходить, вони дуже турбуються. Наступного року постарайтеся так організувати свято, щоб яскраві враження допомогли дитині забути попередню невдачу.