Дата публикации записи:

21 Ноябрь, 2013 в 14:06

Що таке слінг?

У мене проблеми зі спиною, і мені порадили користуватися слінгом, щоб носити мого чотиримісячного синочка. Що це за пристосування і чи не шкідливе воно для малюка, чи не зіпсує воно дитині хребет?

Слінг, чи бебі-слінг,- це дуже зручна річ. Вам про це можуть розповісти ті мами, котрі вже освоїли цей чудовий винахід. Отож, слінг — це спеціальна перев’язь із тканини (як правило, із бавовни) для носіння малюка. Бебі-слінг вигідно відрізняється від звичних нам рюкзачків-кенгурушок тим, що більш рівномірно розподіляє навантаження на м’язи спини мами чи тата. Якщо одне плече у вас утомиться, то ви легко можете одягти перев’язь на інше плече.

Для діточок якого віку можна використовувати слінг? Для малюків від народження і до двох-трьох років. Адже буває так, що доволі дорослий малюк задрімав десь у дорозі і мамі доводиться його нести. Ось тут і допоможе слінг.

СлінгПерев’язь — гарний помічник для тих мам, які самостійно займаються домашнім господарством, і для тих сімей, чиї діти категорично не хочуть відпустити маму від себе. А так і справи робляться, і дитина біля мами.

Що ж до шкідливості слінга для дитячого хребта, то медики відзначають, що таке положення малюка (як у гамаку), значно корисніше, ніж «висіння» у рюкзаку-кенгуру. Спина не навантажена, і рухи малюка дуже не обмежуються. Крім того, за спостереженням медиків, у дітей, котрих носили у слінгу від народження, значно краще розвинутий вестибулярний апарат, ніж у їхніх однолітків, котрих возили у візку.

А ще використання слінга допомагає у налагоджуванні грудного вигодовування. По-перше, малюк завжди «на місці», біля маминих грудей, по-друге, медики зауважили, що використання слінга збільшує вироблення грудного молока. Як бачите, від бебі-слінга — тільки користь, тому сміливо можете його використовувати.