Дата публикации записи:

21 Ноябрь, 2013 в 14:49

Які іграшки краще дарувати близнюкам?

Нашим донечкам-близнятам два з половиною роки. Досить часто між ними виникають суперечки через іграшки. Як правильно вибирати іграшки, щоб діти не сварилися, а з задоволенням гралися. Не дарувати ж їм усе однакове?

Усе однакове дарувати, звичайно ж, не треба. Краще купувати іграшки, які будуть доповнювати одна одну. Наприклад, в однієї доньки є будиночок для ляльки, а в іншої — меблі, які вони разом розставлятимуть у будиночку.

Дуже часто виникає ситуація, причому не тільки у двійнят, коли одній дитині хочеться гратися саме тією іграшкою, якою зараз грається інший малюк. Починайте вчити дітей мінятися, ділитися, просити: «Дай, будь ласка, погратися!». Інакше, які б ви не купували іграшки, конфлікти виникатимуть завжди.

Періодично міняйте іграшки, якими діти граються вже давно. У кожного малюка повинні бути іграшки, які відповідають його перевагам. Наприклад, улюблені м’які іграшки не можуть бути однаковими. Або якщо дівчинка дуже любить одягати ляльок, у неї повинні бути ляльки з одягом.

А інша — жити не може без машинок або музичних інструментів? Чудово: буде чим обмінюватися.

До речі, деякі іграшки все-таки повинні бути обов’язково однаковими. Наприклад, ті, які можуть знадобитися одночасно. Скажімо, діти граються у піску і роблять пасочки. Звичайно, кожному з них знадобиться лопатка і форма. Кілька м’ячиків, лялечки і машинки, що повторюються, навіть повинні бути, щоб діти не відчували в них нестачі і не відбирали одне в одного тільки тому, що такої іграшки більше немає.