Дата публикации записи:

21 Ноябрь, 2013 в 14:41

Як відучити дитину від соски?

Синочку вже півтора року, а він все ще не покинув соску. Намагалися викидати, ховати, але результат завжди один і той самий: увечері, коли треба лягати спати, він влаштовує такі концерти, що я здаюся, і соска знову повертається. Як відучити малюка від соски?

Для того, щоб розлука з таким улюбленим предметом, як соска, пройшла не дуже болісно, передусім, наберіться терпіння. Зовсім небагато дітей легко і в одну мить відмовляються від соски. Подаруйте дитині невелику м’яку іграшку і давайте кожного разу, як збираєтеся класти її спати. Цілком можливо, якщо малюк триматиме в руках у момент засинання м’яку пухнасту іграшку, у нього не виникне бажання просити соску.

відучити дитину від соскиМазати соску гірчицею або чимось гірким не потрібно. Ставтеся до малюка гуманно. Не треба такими жорстокими способами відучувати його від того заняття, до якого ви самі його і привчили.

Перед тим, як класти дитину спати, зробіть їй заспокійливий масаж, розкажіть казку, відволікайте її від спогадів про соску. Для вас важливий кожен день. Якщо малюк не згадує, то самі не нагадуйте йому про соску, вона не повинна увесь час бути на видному місці.

Не сваріть дитину, якщо з першого (чи навіть із десятого) разу у вас нічого не вийшло. Поступово все обов’язково вийде.